Witamy w Takushi Ramen&Sushi

Aby przybliżyć Państwu jeszcze bardziej smaki Japonii zmieniamy się na lepsze, uzupełniamy nasze menu o nowe tradycyjne dla kraju kwitnącej wiśni dania oraz kompozycje sushi.

 

Poniedziałek
zamknięte

Wtorek-Niedziela
13:00 – 21:30

Pana Balcera 6A
piętro I
Lublin

+48 81 445 81 11
+48 507 656 416

takushisushi@gmail.com

 

Takushi Ramen&Sushi to japońska restauracja położona w centrum Lublina. Tutaj, w miłej i spokojnej atmosferze posmakujesz najwyższej jakości japońskich specjałów oraz zamówisz sushi na dowóz. Doskonałe receptury, wyszkolona kadra oraz wielka pasja do wykonywanej pracy sprawiają, że w naszej restauracji zasmakujesz barwnych azjatyckich smaków w najlepszym wydaniu. Wytrawni znawcy potwierdzają świeżość serwowanych przez nas ryb oraz wyśmienity smak idealnie spoistego ryżu. Znakomitą jakość potraw stale doceniają również nasi klienci. Czytaj dalej »

W naszym menu znajdziesz rolki sushi przygotowywane na bieżąco przez naszych Sushi Masterów – cienkie Maki, sycące Futomaki oraz California Rolls i kompozycje Fusion. Oprócz klasycznych propozycji, nasza restauracja sushi w Lublinie serwuje również Makimono Set i Vegetarian Set, które tworzymy z myślą o przyszłych mamach oraz wszystkich, którzy nie przywykli jeszcze do klasycznego sushi. Polecamy także tradycyjne japońskie zupy, Tempury, Sashimi i Tatary. Oferujemy sushi na dowóz, które dostarczamy wraz z aromatycznym imbirem, ostrym wasabi, sosem sojowym oraz kompletem pałeczek. Takushi Ramen&Sushi to restauracja sushi w Lublinie, dzięki której docenisz smaki japońskiej kuchni.

Takushi Ramen&Sushi jest miejscem, w którym nie tylko zjesz sushi w Lublinie, ale również lunch z bliskimi, spotkasz się z kontrahentami czy w gronie przyjaciół. Nasi Sushi Masterzy mogą także uświetnić organizowane przez Ciebie wydarzenie zapewniając mu wyjątkową oprawę kulinarną. Istnieje też możliwość wykonania live cookingu w wykonaniu naszego najlepszego Sushi Mastera. Dzięki opcji sushi z dostawą zamówisz do domu ulubiony zestaw. Zapraszamy do naszej restauracji, w której do dyspozycji gości oddaliśmy wyjątkowe menu, dzięki któremu przeżyjesz prawdziwą ucztę kolorów, zapachów i smaków.
Zwiń «

HOTATE SARADA 6 sztuk
35 pln
PHILADELPHIA MAGURO 6 sztuk
26 pln
EBI TEN SAKE ROLL PREMIUM 4 sztuki
20 pln

* zalecamy rezerwację stolików

Sushimaster poleca
Sushimaster poleca